ПРО НАС

НАША ІСТОРІЯ

Історія ресторану "Гімалаї" бере свій початок в далекому 1997 році. Тоді, у молодого (32-річного) підприємця Пареш Канта Тріпатхі з'явилася мрія - створити місце, яке б у повній мірі вмістило всю незрівнянність Індійської кухні.

Так, в серці Києва був заснований найстаріший нині індійський ресторан, головною метою якого стало якомога глибше занурити відвідувачів у дивовижний та пряний світ східних страв.

Не дивно, що ресторан швидко підкорив серця багатьох українців. Тут, у Вас є змога не тільки насолоджуватися смаком справжньої індійської кухні, але й сповна відчути атмосферу спокою та безтурботності.

Прийдіть, скуштуйте та переконайтеся в тому, що справжня Індія набагато ближче, ніж Вам здається.

СМАК СПРАВЖНЬОЇ ІНДІЇ

Чому саме в «Гімалаї» Ви можете максимально зануритись в атмосферу Сходу? Автентичність - це те, що так пестливо бережуть власники закладу. В цьому їм допомагають професійні шефи, які досконало знають всі таємниці Індійської кухні. Страви, приготовані з високою майстерністю та любов'ю, зможуть задовольнити власників найвибагливішого смаку.

В нашому меню ви обов'язково знайдете те, що до вподоби саме вам: м'ясні або вегетаріанські страви, традиційні індійські страви з рису, індійський сир панір власного виробництва та хліб випечений в тандурі. Ми хочемо, щоб Ви відчували справжній індійський смак, тому всі основні інгредієнти, такі як рис, спеції та прянощі, що використовуються для приготування, ми привозимо виключно з Індії.

МЕНЮ

ВІДВІДАЙТЕ НАШ РЕСТОРАН

Ми чекаємо на Вас за адресою: вул. Велика Васильківська, 80.

КОНТАКТИ